Od 2017 roku kieruję projektem badawczym w Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dzięki wsparciu Narodowego Centrum Nauki stworzyłem swoje miejsce pracy. Daje mi to naukową swobodę. Stwarza mi to możliwość rozwijania się w naszym kraju.

Nauka to moja pasja. Dosłownie. Moja miłość i moje przekleństwo. Uwielbiam prowadzić badania. Kocham odkrywać. Spełniam się przez zrozumienie. Ale i dręczą mnie słabości polskiej nauki. Serio. Czasami, gdy patrzę na mikrokosmos polskich uniwersytetów to mam ochotę uciec od tego wszystkiego. Jak najdalej.

Jednak środowisko akademickie to mój naturalny habitat. To tu czuję się najlepiej. Trwam więc na pograniczu nauki, polityki i biznesu. Lubię to miejsce. Dobrze mi tutaj. Stąd mogę zrobić najwięcej dobrego. To pozycja, która pozwala mi pracować z młodymi ludźmi i wspierać ich rozwój. Pomagać im znaleźć własne miejsce w skomplikowanym świecie. Taką rolę sobie wymyśliłem. Jestem politologiem zaangażowanym.

Z tego miejsca wyruszam z Wami w podróż. Sprawia mi to dużo radości. Cieszę się, gdy dzielę się swoją wiedzą i przemyśleniami z tysiącami czytelników, którzy przez lata odwiedzili blog „Wawrzyński Bez Cenzury”. Nie piszę wiele. Raczej sporadycznie. Publikuję tylko to, co najlepsze i tylko wtedy, gdy jest to w pełni dopracowane.

Zaczynamy przygodę…

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.